Gminny konkurs plastyczny ,,Maska teatralna”

11 kwietnia 2019 r. odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom konkursu plastycznego organizowanego przez  przedszkole ,,Dziecięca Akademia”w Regulicach.

Impreza odbyła się w holu Urzędu Miejskiego w Alwerni, a poprowadziła ja Pani Bernadetta Kosowska – Dyrektor Przedszkola Samorządowego „Dziecięca Akademia” w Regulicach. Nagrody dzieciom wręczyli sponsorzy, którzy ufundowali m. in. przejazd drezynami LKD, wyjazd na widowisko akrobatyczne Power Studio do Chrzanowa oraz nagrody rzeczowe.

Na Gali obecne było również Jury w osobach Pani Iwony Kuglin, Pana Leszka Kukli oraz Pani Bernadetty Kosowskiej. Jury jednogłośnie przyznało, że wybór laureatów był dość trudny, gdyż wszystkie nadesłane prace były bardzo piękne, pomysłowe i twórcze. Dlatego gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu,a wygranym życzymy dalszych sukcesów!!!