Święto Niepodległości w Grojcu i Alwerni

Śpiewem i recytacją przedszkolaki z Grojca i Alwerni uczciły Świeto Niepodległości…

Celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do ojczyzny, jej  kultury i tradycji  oraz utrwalenie symboli narodowych naszego państwa.

W Grojcu po występach odbyły się warsztaty plastyczne. Rodzice i dzieci wykonywały  ( zgodnie z instrukcją) kwiaty w kolorach narodowych. Jeden z nich dzieci zabierały do domu, drugi zawieszały na drzewie.

W Alwerni dzieci gościły Burmistrz Gminy Alwernia Panią  Beatę Nadzieja Szpilę, Kierownika Referatu Oświaty Panią Leokadię Buczek, Radną Rady Miejskiej Panią Katarzynę Drabiec , dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury Pana Marka Skowronka oraz rodziców – w godzinach popołudniowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *