#przytuldziecko

Postanowiliśmy przypomnieć światu o tym, jak ważne jest przytulanie

swojego dziecka. Zauważyliśmy, że nie wszyscy mają świadomość ogromnych zalet, które to za sobą niesie. Dlatego zakasaliśmy rękawy i zaczynamy mówić głośno o roli przytulania dzieci. Zwłaszcza teraz, w trudnym czasie izolacji.

Byłoby nam niesamowicie miło, gdyby dołączyli Państwo do naszej akcji.

To naprawdę proste, ponieważ wystarczy zdjęcie.

Poniżej króciutka instrukcja, co i jak można zrobić, aby nas wesprzeć:

* Napisz na kartce #przytuldziecko

* Zrób sobie zdjęcie z kartką (jeśli chcesz, możesz uwiecznić przytulasa z dzieckiem. Pamiętaj, że na zdjęciu nie musi być widoczna cała twarz)

* Wrzuć je na Facebooka i oznacz nasz profil, żebyśmy mogli je udostępnić (jeśli nie masz platformy społecznościowej, możesz wysłać je nam na maila mocno@przytuldziecko.pl)

konto na Facebooku: facebook [1]

Te 3 banalnie proste kroki pomagają w szerzeniu idei przypomnienia o mocy przytulania. Zwłaszcza teraz, w trudnych chwilach izolacji.

Bardzo pomocne będzie dla nas wysłanie maila z prośbą o dołączenie do kampanii do jak największej liczby osób. Dzięki temu mamy szansę dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców i przypomnieć wszystkim, dlaczego przytulanie dzieci jest takie ważne.

O powodach, dla których warto przytulać dziecko, można przeczytać tu: