V Gminny Festiwal Bożonarodzeniowy

DSC01200 CCI20150205_0004

15.01  odbył się po raz piąty Gminny  Festiwal Bożonarodzeniowy. Organizatorami festiwalu byli Stowarzyszenie Młoda Alwernia, i Stowarzyszenie Kolpinga. Patronat honorowy sprawował Burmistrz Gminy  Alwernia. natomiast wsparciem organizacyjnym imprezy służył Samorządowy Ośrodek Kultury. Jury oceniało występy dzieci w trzech kategoriach ; I  – przedszkola 4-6 lat II – uczniowie szkół podstawowych III  – uczniowie gimnazjów i szkół średnich. W tym roku nasze przedszkole reprezentowali: Milena Macuda, Wojciech Włoch, Krzysztof Szymocha, Gabriel Mazgaj, Dawid Kukla, Mateusz Krzyżak, Bartosz Barcik, Jakub Dudek, Aleksandra Danilczuk, Roksana Uroda, Zofia Włoch, Małgorzata Pałczyńska, Monika Łupina, Daria Sikora, Jakub Augustynek, Darek Drabiec, Kornelia Michałek, Oskar Kurnik. Dzieci wystąpiły z przedstawieniem pt.,, Kolędnicy z Krakowa”i otrzymały wyróżnienie za kultywowanie tradycji regionu krakowskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *