Ogłoszenie

Prośba o udział w badaniach prowadzonych przez Instytut Psychologii UKSW w Warszawie we współpracy z MEN i ORE

Szanowni Rodzice,

Zwracamy się z prośbą o udział w badaniach prowadzonych przez Instytut Psychologii UKSW
w Warszawie we współpracy z MEN i ORE. Celem projektów, w ramach których prowadzone są badania, jest opracowanie narzędzi do wszechstronnej oceny funkcjonowania osobowościowego
i emocjonalno – społecznego dzieci oraz młodzieży, w tym dzieci i młodzieży ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Opracowane zestawy narzędzi diagnostycznych i materiały pomocnicze będą stanowiły wsparcie dla specjalistów z poradni psychologiczno – pedagogicznych oraz nauczycieli i specjalistów szkolnych na terenie całej Polski.

Oba projekty realizowane są w ramach konkursu nr POWR.02.10.00-IP.02-00-009/17 Działanie 2.10 Wysoka jakość systemu oświaty Oś II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji i rozwoju Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Więcej informacji na stronie www.wspieraniediagnozy.pl

Poniżej przedstawiamy przebieg procedury badawczej:

  1. Pierwszym etapem jest wyrażenie zgody na udział w badaniu. Aby to zrobić należy wejść pod ten adres internetowy: http://pj.badanie.narzedzia-ppp.pl/registration

Każdy uczestnik badania będzie miał indywidualny kod i link do badań.

Wszystkie informacje pozyskane podczas prowadzonych badań będą przez nasz zespół traktowane jako dane wrażliwe i będą chronione przed nieuprawnionym dostępem stron trzecich.

  1. Po wyrażeniu zgody na udział w badaniu, na wskazany w formularzu zgody adres e-mail przyjdzie link do badania. Badanie składa się z kilku kwestionariuszy, w których będziemy Państwa jako Rodziców/ Opiekunów prosić o podzielenie się spostrzeżeniami na temat funkcjonowania swoich podopiecznych. Wypełnienie kwestionariuszy może odbyć się w dowolnym czasie, może być podzielone na etapy jeśli zajdzie taka potrzeba.

Udział w badaniach wymaga czasu i zaangażowania, jednak uzupełnienie przez każdego uczestnika jest dla nas cenne i wartościowe, zatem będziemy niezmiernie wdzięczni za udział w badaniach za co z góry dziękujemy i liczymy na owocną współpracę.

W przypadku wątpliwości lub pytań zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu z zespołem koordynacji badań terenowych: b.jasinski@uksw.edu.pl; a.gniewek@uksw.edu.pl; p.jawien@uksw.edu.pl

Z wyrazami szacunku

Koordynator badań terenowych
Bartosz Jasiński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *