Spotkanie z autorką książek dla dzieci

W dniu 5.11.2013, tj. wtorek, o godzinie 11.00 w naszym przedszkolu będziemy gościć autorkę książek dla dzieci Panią Melanię Kapelusz. Ukończyła prawo i studia literacko-artystyczne na Uniwersytecie Jagiellońskim. Współpracuje z poczytnym magazynem dla dzieci, w którym publikuje m.in. zapiski z „Pamiętnika pewnego Świerszczyka”. Jej debiutem literackim były opowiadania o przygodach sympatycznej sześcioletniej dziewczynki z charakterem, zamieszczone w zbiorze „Kinga i co z niej wyrośnie” (2006). Dalsze losy rezolutnej bohaterki opowieści autorka przedstawiła w tomie „Kinga i jak ją rozgryźć”. Melania Kapelusz napisała również „Koty, czyli Historie z pewnego podwórka”. Utwory autorki są cenione za mądre połączenie humoru i dydaktyki. Na spotkaniu będzie możliwość zakupienia książeczek autorki w kwocie 15.00 zł – 20.00 zł.