Świętujemy Międzynarodowy Dzień Kropki

Po raz pierwszy 15 września w naszym przedszkolu wraz z Samorządowym Ośrodkiem Kultury w Alwerni zorganizowaliśmy Międzynarodowy  Dzień Kropki.  Do projektu zaprosiliśmy uczniów klasy I Szkoły Podstawowej  z Alwerni.     Honorowymi gośćmi byli Burmistrz Alwerni pan Tomasz Siemek , wiceburmistrz pani Anna Rajca , Przewodnicząca Komisji Oświatowej pani Katarzyna Drabiec oraz Dyrektor SOK- u w Alwerni pan Marek Skowronek.

Happening , który odbył się na malowniczym Rynku Alwerni poprzedziły zajęcia i zabawy prowadzone w grupach wokół opowiadania ,,Kropka” Petera Reynoldsa o małej Vashti. Historia nieśmiałej dziewczynki, bardzo wszystkich zaciekawiła i wprowadziła do dyskusji o talencie, kreatywności oraz o tym, że sami możemy być inspiracją dla innych oraz uwierzyć we własne możliwości.

Burmistrz Alwerni pan Tomasz Siemek wraz z wiceburmistrz panią Anną Rajca przygotowali dla dzieci niespodziankę recytując wiersz o kropce!

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom happeningu oraz osobom zaangażowanym w ten projekt!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *