Spotkanie misiów w naszym przedszkolu!

25 listopada – Światowy Dzień Pluszowego Misia…

W Grojcu i w Alwerni, w tym dniu spotkały się ulubione misie naszych dzieci oraz zaproszeni goście.Nie zabrakło Świeżaków, postaci z bajek animowanych , kotów i psów. Wszyscy bawili się znakomicie ( zwłaszcza misie) !  Misie zjadły z nami śniadanie, potem pojechały  na wycieczkę pociągiem. Dzieci wykonały portrety swoich misiów, które można było podziwiać w szatni na tablicy. Starszaki snuły opowieści o przygodach swoich ulubieńców a maluszki próbowały ukołysać misie do snu. Na koniec zabawy misie starszaków otrzymały pamiątkowe dyplomy a maluszki wizerunek misia na patyczku. Wszystkiego misiowego !

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *