W poszukiwaniu WIOSNY w Grojcu i Alwerni

Mamy nadzieję, że wkrótce nadejdzie !

Z kolorowym gaikiem wyszliśmy dzisiaj na spacer w okolice przedszkola w Grojcu aby powitać ewentualne pierwsze zwiastuny wiosny. Słońce świeciło przyjaźnie, błękit nieba był widocznie wiosenny, ptaki świergotały… Spotkalismy „szkolniaków” na podobnym spacerze z MARZANNĄ. Po szybkim powrocie do przedszkola ( zerwał się przenikliwie zimny wiatr) bawiliśmy się i śpiewalismy wiosennie a na koniec wykonaliśmy w grupach cztery portrety Wiosny.

Przedszkolaki z Alwerni witały wiosnę wierszem, tańcem i piosenką. Zabawie towarzyszyła nam Marzanna i Pani Wiosna. Powstały tez w tym dniu nasze pierwsze wiosenne hodowle…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *