Czyste powietrze w Grojcu i w Alwerni

W środę na zajęciach w Grojcu i w piątek w Alwerni dzieci podsumowały wiadomości na temat powietrza i jego włąściwości…..

W zajęciach w Grojcu uczestniczyła pani Anna Rajca – Zastępca Burmistrza Gminy Alwernia, pani Katarzyna Drabiec –  Przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury, Zdrowia, Turystyki i Sportu oraz nasza pani Dyrektor Jolanta Biel . Dzieci utrwalały i dzieliły się wiadomościami na temat powietrza i jego ochorony przed zanieczyszczeniami. Sytuacje edykacyjne i wspólne zabawy na sali zakończyły się spacerem uliczkami Grojca z hasłami – prośbami do mieszkańców aby przyczynili się do jakości powietrza wdychanego przez dzieci .

W naszym przedszkolu od jakiegoś już czasu działa oczyszczacz powietrza podarowany w ramach akcji społecznej prowadzonej przez Marszałka Województwa Małopolskiego , która ma na celu uświadomienie mieszkańców o problemie jakim jest zanieczyszczenie powietrza.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *