Europejski Dzień Języków

etw Nasze przedszkole bierze udział w międzynarodowym projekcie eTwinning Label. Nasze przedszkolaki mają możliwość współpracować z dziećmi z różnych krajów. Nasze dzieci zaprojektowały flagę Polski, które wysłaliśmy drogą elektroniczną do krajów biorących udział w projekcie. Są to; Grecja, Włochy, Wielka Brytania, Rumunia, Estonia, Litwa, Francja, Niemcy, Republika Czech, Bułgaria, Turcja, Łotwa, Chorwacja. 26.09.2014 w piątek  wraz z naszymi partnerami z innych krajów będziemy świętować ,,Europejski Dzień Języków” oraz nauczymy się słowa dzień dobry w różnych językach. Zobacz zdjęcia….