Święto Niepodległości w Alwerni i w Grojcu

9 listopada świętowaliśmy 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

Odbył się pokaz mody patriotycznej. Dzieci z dumą prezentowały swoje kreacje. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Grupy najstarsze przedstawiły montaż słowno – muzyczny. W ramach ogólnopolskiego projektu ,,Piękna nasza Polska cała”przystąpiliśmy do bicia rekordu w śpiewaniu hymnu polskiego.

 

W Grojcu, dzieci w bardzo uroczystym i podniosłym nastroju zaprezentowały na scenie wierszem historię naszej Ojczyzny a także wraz z rodzicami i zaproszonymi gośćmi śpiewały pieśni patriotyczne. Pani dyrektor wręczyła nagrody za udział w konkursie ” Piekna nasza Polska cała” a na zakończene spotkania rodzice oraz dzieci wykonały kokardę narodową z przygotowanych elementów. Braliśmy również udział w biciu rekordu w śpiewaniu hymnu polskiego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *