Jadłospis w Grojcu

DSC01033

Poniedziałek 18.09.

Śniadanie: chleb z masłem, pastą śledziowo-jajeczną, papryką, szczypiorkiem, kawa z mlekiem. ALERGENY(gluten, jaja, ryba, białko mleka).

Obiad: zupa pomidorowa z makaronem, zielenina, ziemniaki pieczone z kiełbasą toruńską, surówka z marchwi, kompot wieloowocowy. ALERGENY(seler, białko mleka ,gluten)

Podwieczorek: ciasto drożdżowe ze śliwkami, herbatka malinowa. ALERGENY(białko mleka, jaja, gluten).

Wtorek 19.09.

Śniadanie: zupa mleczna z płatkami kukurydzianymi , weka z masłem i twarożkiem, marchewka do chrupania. ALERGENY(gluten,białko mleka).

Obiad: zupa koperkowa z ryżem i śmietaną, kotlety z jaj, ziemniaki, buraczki, woda z cytryną. ALERGENY(seler, gluten, jaja, białko mleka)

Podwieczorek: nektarynki, paluszki. ALERGENY(gluten)

Środa 20.09.

Śniadanie: chleb razowy z masłem , szynką z fileta indyka, pomidor, kawa z mlekiem, śliwka.. ALERGENY(gluten, białko mleka).

Obiad: żurek z ziemniakami i wkładką mięsną, kluski leniwe, arbuz, kompot wieloowocowy. ALERGENY(gluten , jaja, białko mleka).

Podwieczorek: kasza jaglana zapiekana z jabłkami i cynamonem, herbatka malinowa.. ALERGENY(gluten)

Czwartek 21.09.

Śniadanie: weka z masłem, serkiem Bieluchem , rzodkiewka, szczypiorek, kawa z mlekiem, . ALERGENY(gluten, białko mleka).

Obiad: rosół z makaronem i zieleniną, potrawka z kurczaka w jarzynach, ziemniaki, ogórek kiszony, kompot wieloowocowy. ALERGENY(seler, gluten,białko mleka)

Podwieczorek:koktajl bananowy, wafle ryżowe.

Piątek 22.09.

Śniadanie: chleb wielozbożowy z masłem,jajkiem, pomidorem i ogórkiem zielonym, kawa z mlekiem,jabłko. ALERGENY(gluten,jaja, soja, białko mleka, )

Obiad: zupa jarzynowa z kaszą manną i zieleniną,filet z miruny w panierce, ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej z marchewką i jabłkiem, kompot wieloowocowy. ALERGENY( seler,gluten, jaja, ryba, )

Podwieczorek: brzoskwinia, herbatniki. ALERGENY(gluten).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *