Podsumowanie projektu międzynarodowego ,,Piękna nasza Polska cała”

W redakcji miesięcznika ,,Bliżej Przedszkola” w Krakowie odbyło się podsumowanie międzynarodowego projektu edukacyjnego  ,,Piękna nasza Polska cała” w którym udział wzięło 2,5 tysiąca placówek z Polski i zagranicy.Nasze przedszkole zostało wyróżnione i otrzymało od autorki projektu Ludmiły Fabiszewskiej oraz od redaktora naczelnego miesięcznika ,,Bliżej Przedszkola”  specjalne zaproszenie do udziału w podsumowaniu projektu  i transmisji ,,na żywo” podczas której mogłyśmy reprezentować nasze przedszkole, miasto i region. Opowiadałyśmy o naszej Pyzie , która wędruje po różnych  regionach Polski.

Relację z projektu ,,Piękna nasz Polska cała” oraz ,,Wędrówki Pyzy” można zobaczyć w zakładkach na stronie głównej do czego serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *