Praca przedszkola w czasie wakacji

W lipcu br. dyżur wakacyjny prowadzić będzie Przedszkole Samorządowe „Dziecięca Akademia” w Regulicach oraz Przedszkole Samorządowe „Fantazja” w Kwaczale.
W sierpniu pracować będzie Przedszkole Samorządowe „Tęczowa Kraina”
w Alwerni z filią w Grojcu.
Dyżur wakacyjny organizowany jest wyłącznie dla dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu. Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
Praca przedszkoli w czasie wakacji przebiegać będzie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa określonych na podstawie  wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Zgłoszenia dzieci na miesiące wakacyjne przyjmowane są telefonicznie
w godzinach od 8:00 do 14:00 do dnia 12 czerwca 2020 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *