Przyjdzie ?

Oczywiście, że przyszedł ! Wcześniej jednak wysłał swoich pomocników aby wnieśli prezenty…

Dzieci nie wiedziały dokładnie kiedy ma odwiedzić nasze przedszkole św. Mikołaj a niektóre zastanawiały się czy w ogóle przyjdzie.  Jak zwykle po śniadaniu grupa starszaków przeszła z jadalni do swojej sali na zajęcia ( Mikołaj Mikołajem ale zajęcia muszą  odbyć  się planowo !) i wówczas Natalka zauważyła jakiś list zatknięty za futrynę okna.

Okazało się, że list jest właśnie od św. Mikołaja ! Jego psotne Aniołki zrobiły mu psikusa i ukryły worek na prezenty gdzies na terenie przedszkola. Mikołaj prosił w tym liście aby przedszkolaki z Grojca pomogły mu w poszukiwaniach kierując sie wskazówkami pozostawionymi w różych miejscach.

Ostatni list nie odkrywał jednak miejsca ukrycia worka na prezenty. Aniołki musiały zrezygnować ze swojego planu i w trakcie gdy dzieci przemieszczały sie po przedszkolu oddały go św. Mikołajowi. A dzieci nadal czekały…i…….

DZIĘKUJEMY CI ŚWIĘTY MIKOŁAJU !