Piotruś Pan

W środę 17 kwietnia dzieci z wszystkich grup przedszkolnych miały przyjemność obejrzeć przedstawienie w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia pt. „Piotruś Pan”. Spektakl odbył się w  MOKSiR w Chrzanowie.
Opowieść o chłopcu, który nie chce dorosnąć zabrała młodych widzów w podróż pełną przygód. Piotrusiowi w podróży towarzyszyła rezolutna dziewczynka o imieniu Wanda. Wspólnie pokonali piratów i kapitana Haka. Nasze przedszkolaki bawiły się świetnie, oprócz dobrej zabawy i przyjemnych doznań estetycznych przygody bohaterów uświadomiły dzieciom, że w życiu nie można uciekać od odpowiedzialności i obowiązków. Dzieci pełne wrażeń wróciły do przedszkola. Maluchy spisały się na medal.